Реклама

Духовне виховання казкою

Казка з’являється у житті дитини з раннього віку, супроводжує на протязі всього дитинства і залишається з нею на усе життя. З казки бере початок знайомство зі світом літератури, світом людських взаємовідносин і усім навколишнім світом взагалом.

Українська народна казка Казки дарують дітям поетичний і багатогранний образ своїх персонажів, при цьому залишаючи простір для уяви. Яскраво закріпленні, в поведінці казкових героїв, моральні поняття, переносяться в реальне життя і відображуються у взаємовідносинах з рідними людьми, перетворюючись у моральні зразки, якими керуються вчинки і бажання дитини.

Казка, а саме її композиція та яскрава межа добра і зла, фантастичні і визначенні, за своєю сутністю персонажі, динаміка подій, виразна мова, особливі причинні звязки і явища, доступні для розуміння дитини – все це робить казку особливо хвилюючою і цікавою для дітей. Казка – незамінний засіб для формування духовно і морально здорової особистості.

Казку люблять не лише діти, а й дорослі, котрі в дитинстві слухали казки. В педагогіці цей жанр має дуже велике значення, бо саме він має за мету познайомити дітей з оточуючим світом, законами життя, моральними нормами і вчить жити за ними. Дякуючи особливій казковій мові і художнім образам у дітей розвивається почуття Прекрасного.

Казка привідкриває завісу в світ таємниць і чудес, в казковий чарівний світ. Казкова розповідь – позачасом, ти ніколи не зрозумієш, де і коли має місце подія, це свідчить що казка – вічна. Вона пііймає найважливіші питання: про добро і зло, про призначення людини на життєвім шляху.

Народні казки  виховують дитину в традиціях народу, розповідають їй про, засноване на духовно-моральних народних цінностях, бачення життя. Роль українських народних казок у вихованні і становленні духовного і морального світу дитини неоцінима.

 

Ну а если Вы решили побывать в настоящей сказке, то свадьба в Москве — это лучшее мероприятие, которое способно произвести на Вас неизгладимое впечатление.

Узнавайте о новых статьях и обновлениях по почте: