Реклама

Українські народні казки і виховання дітей

Українські народні казки зображають собою значний прошарок національної культури, бо саме в цих незамислуватих розповідях, що дійшли до наших часів з глибини сторічь, знаходиться велика мудрість нашого народу.

Казки і дітиЗначення цих фантастичних розповідей важко переоцінити, бо на них виховувалося не одне покоління людей, до яких, саме завдяки казкам, приходило розуміння значення таких слів як „добро“, „уважність“, „відвага“ тощо. На думку сучасних педагогів і психологів, українські казки й досі не втратили свого виховного значення для наймолодшої частки населення нашої країни. Ось чому спеціалісти наполегливо рекомендують всім батькам познайомити з ними своїх дітей.

Завдяки появі і стрімкому розвитку мережі Інтернет, знаймство з такого роду народною мудрістю стало ще більш доступнішим. В наші часи не складе ніякої важкості знайти сайт казок і прочитати, послухати чи подивится улюблену казку.

Багаторазово самі відомі психологи відмічали позитивний вплив українських народних казок в процесі виховання підростаючого покоління. Дійсно, цікаві казкові персонажі знайомлять дітей з основами моралі і взаємовідносин людей у суспільстві, перемгаючи зло і возвеличуючи добро. У звязку с цим відвідати цікавий дитячий сайт і знайти там будь-яку казку — означає, зробити перший крок на шляху виховання в своїй дитині правильно світогляду гідного представника суспільства.

Узнавайте о новых статьях и обновлениях по почте: