Реклама

Українські народні казки як безперечна складова у вихованні дітей

Дитинство – найчудовіший час у житті кожної людини, але водночас і найскладніший. Саме в дитячому віці сформовується характер, засвоюються основи моралі, набуваеться виховання.

Казки – це не вигадані розповіді для виховання дітей. Казки мають за мету донести до свідомості малечі глибоке значення. На великий жаль, сучасні твори втратили свою найважливішу суть, а саме повчання и виховання. Саме тому дітям набагато корисніше читати українські народні казки, бо на їх виховувалося багато поколінь, наші бабусі, мами, ми. Саме давнє народне мистецтво заклало в нас основу моральніх цінностей. Завдяки казкам ми навчилися розрізняти добро і зло, відчувати почуття співпереживання, зрозуміли важливість таких якостей, як повага, вміння вибачати тощо. І тому на цих казках нам легше виховувати своїх дітей.

Багато хто, до сих пір, запитує себе: „Чому нашим дітям потрібно читати і дивитися саме українські народні казки?“. На це є декілка відповідей. По перше, це повязано з культурною приналежністю, казки кожної країни несуть в собі основи моралі, культури і традицій кожного окремого народу, а дітей краще знайомити з культурою країни, в якій вони проживають. Ще однією причною того, чому нашим дітям корисніше читати і слухати українські казки є те, що українські казки легші для сприйняття, що дуже важливо для дитини.

Узнавайте о новых статьях и обновлениях по почте: